انقلاب اسلامي جايگاه آمريکايي ها را به خطر انداخته/آمريکا با پيش کشيدن مسئله تسليحات به دنبال متوقف کردن حرکت در منطقه هستند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷
کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري گفت: آمريکايي ها هر چند وقت يکبار موضوعي را مطرح مي کنند و اينبار مسئله تسليحات را راه انداخته و از اين طريق مي‌خواهند جلو حرکت در منطقه را بگيرند.
انقلاب اسلامي جايگاه آمريکايي ها را به خطر انداخته/آمريکا با پيش کشيدن مسئله تسليحات به دنبال متوقف کردن حرکت در منطقه هستند
به گزارش جهانبین نیوز؛ یزدان جلالي کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري در گفت‌وگو با خبرنگار بام ايران خبر؛ با اشاره به اينکه آمريکايي ها مدام به دنبال بهانه تراشي هستند اظهار کرد: امريکايي ها به خاطر وقوع انقلاب اسلامي جایگاه‌شان به خطر افتاده و از آن موقع تا کنون فقط به دنبال بهانه هستند.

وي با بيان اينکه آمريکا هيچگاه دست بردار ما نيستند و مباحث ديگر را مدام پيش مي کشند تصريح کرد: الان که مسئله هسته اي را آن هم نه چندان رها کرده اند باز هم دست بردار ما نبوده و بلاخره مباحث ديگر را پيش مي کشند.

جلالي با اذعان بر اينکه يک مسئله را ما حل مي کنيم مسئله ديگر را پيش مي کشند اذعان داشت: مباحث موشکي را با امريکايي ها حل مي کنيم و مباحث ديگر را پيش مي کشند.

محدوديت و ممنوعيتي در توليد سلاح هاي دفاعي وجود ندارد

وي با بيان اينکه طبق منشور سازمان ملل هر کشوري حق دفاع از خودش دارد و در توليد سلاح هاي دفاعي هيچ محدوديت و ممنوعيتي از لحاظ قوانين بين المللي وجود ندارد خاطرنشان کرد: اينها بهانه است براي اينکه آمريکايي ها اهداف ديگر خودشان را در منطقه پيگيري کنند و به دنبال اين هستند که به شکلي ضربه بزنند.

جلالي با اشاره به اينکه آن ها به دنبال اين هستند که جلو حرکت را در منطقه بگيرند و اينبار مسئله تسليحات را راه انداخته اند اظهار کرد: به خاطر همين هر چند وقت يک موضوعي را حل مي کنند و تبليغات در دنيا راه مي اندازند.

وي يادآور شد: ما موشک ماهواره بر را آزمايش کرده ايم که يک کار علمي است و بعضي کشورها که توانايي اين را دارند اقدامات را انجام داده اند و همين دوباره يک بهانه براي امريکايي ها شد که زمينه دسترسي ايران به تسليحات ايجاد شود.

جلالي تاکيد کرد: متاسفانه ضعفي که در سازمان بين الملل وجود دارد اين است که آن ها از سياست هاي آمريکايي ها تبعيت مي کنند.

انتهاي پيام1026ج /۵۳۰ب

کد مطلب: 35643