فرماندار شهرستان سامان/
اعلام انزجار مردم شهرستان سامان از استکبار جهاني با حضور در راهپيمايي 13 ابان ماه
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۵
فرماندار شهرستان سامان گفت: حضور پرشور مردم شهرستان سامان در راهپيمايي 13 آبان نشان از اعلام انزجار مردم از استکبار جهاني است.
اعلام انزجار مردم شهرستان سامان از استکبار جهاني با حضور در راهپيمايي 13 ابان ماه
به گزارش جهانبین نیوز سعيد صالحي اردلي در گفت‌وگو با خبرنگار سامان ما در راهپيمايي ۱۳ آبان‌ماه با بيان اينکه حضور پرشور مردم شهرستان سامان در راهپيمايي ۱۳ آبان نشان از اعلام انزجار مردم از استکبار جهاني است، اظهار داشت: تمامي اقشار جامعه با مشت‌هاي گره کرده خود انزجار خود را از دشمن خون‌خوار نظام جمهوري اسلامي که در راس آن امريکا و رژيم صهيونيستي است را اعلام کردند.

صالحي با اشاره بر اينکه مردم ملت ايران با صلابت و استوار و با هدايت‌هاي مقام معظم رهبري در راهپيمايي حضور پيدا کرده و با حضور خود در راهپيمايي ۱۳ آبان، که دشمن با توجه به شرايط توافقات و مسئله برجام با تبلغات خود سعي داشت مردم کم‌رنگ‌تر در اين راهپيمايي حضور داشته باشند، اذعان داشت: مردم با حضور خود در راهپيمايي ۱۳ آبان مشت محکمي بر دهان ياوه‌گويان و دشمنان به خصوص آمريکا و اسرائيل زدند.

وي با بيان اينکه ملت ايران و مردم شهرستان سامان با توجه بر شرايط کنوني جامعه که موضع برجام و توافقات مطرح بود با انسجام بيشتري در راهپيمايي شرکت کردند، عنوان کرد: حضور پرشور در راهپيمايي ۱۳ آبان به تاسي از رهنمودهاي رهبري صورت گرفت و مردم ملت ايران هميشه پيروي از رهبر را در همه صحنه داشته و خواهند داشت.

انتهاي پيام1026ج /۶۰۱س

کد مطلب: 25383