۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
کد مطلب : ۴۱۵۳۰

بارش برف ستاد بحران چهارمحال و بختیاری را تعطیل کرد

بارش سنگین برف در چهارمحال و بختیاری ظاهرا ستاد بحران را غافلگیر کرد.
بارش برف ستاد بحران چهارمحال و بختیاری را تعطیل کرد
به گزارش جهانبین نیوز  از شب گذشته بارش برف در چهارمحال و بختیاری لحظه به لحظه سنگین تر می شود، اما متاسفانه ستاد بحران این مسئله را نادیده گرفته  و  جز  تعطیلی مدارس کوهرنگ و اردل خبری از تعطیلی ما بقی مدارس نیست و همین امر اعتراض بسیاری از معلمین و والدین دانش اموزان را بلند کرده است.

امروز به راحتی می توان از وضعیت آب و هوا از طریق گوشی های هوشمند مطلع شد اما اینکه ستاد بحران چگونه نتوانسته است این مسئله را پیش بینی کند جای تامل دارد.جالب اینکه دانشگاه آزاد اسلامی امروز را تعطیل اعلام کرد اما دانش آموزان ما با این وضعیت بد مسیرها مدارس شدند.

وقتی کسی بخواهد کاری را توجیه کند مثل آموزش و پرورش است که می گوید دانش آموزان ما به مدرسه رفته بودند دیگر نمی شد آن ها را تعطیل کرد.

من در جواب آموزش و پرورش می گوییم شما از شب گذشته باید فکری برای اعلام تعطیلی  مدارس را می کردید نه امروز گویا ما در سال 2019 هستیم!!

تجهیزات هواشناسی آنقدر پیشرفت کرده که به راحتی می توان این مسئله را پیش بینی کرد.وقتی مدیران ما خواب باشند وضعیت بهتر از این نمی شود

اگر تصادفی در این میان رخ دهد خصوصا تصادفات جاده ای و زنجیروار چه کسی پاسخ‌گوی این مسئله خواهد بود.

بد نیست مسئولان ما از خواب خرگوشی بلند شوند و این طور مواقع از دو روز گذشته چاره ای بیندیشند که استان به اینگونه مسائل دچار نشود.

گزارش ها حاکی از آن است که در برخی از جاده های استان تردد به کندی پیش می رود و این در حالی است که حتی در سطح شهر هم ماشین ها به سختی حرکت می کنند.

ماشین ها برای تردد زنجیر چرخ ببندند، مدارس تعطیل شوند و...  اینها  اطلاع رسانی هایی است که مسئولان ما باید آن ها را از روز گذشته مردم را آگاه کنند.

التماس تفکر......

انتهای پیام/1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

ساعت:

۱۱:۱۰:۵۶

22 May 2019