۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۶
کد مطلب : ۴۱۲۵۱
نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر دفاع از انقلاب و کشور است

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر دفاع آن‌ها از انقلاب و کشورشان است و مردم بصیر ایران می‌دانند که باید مسائل مربوط به اصل نظام را از کم‌کاری‌های مسئولان جدا کنند.
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر دفاع از انقلاب و کشور است
آیت‌الله علیرضا اسلامیان نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ با اشاره به مشکلات اقتصادی پیش آمده برای مردم اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر دفاع آن‌ها از انقلاب و کشورشان است و مردم بصیر ایران می‌دانند که باید مسائل مربوط به اصل نظام را از مسئولان جدا کنند، باید برای جوانان روشن شود که مشکلات از انقلاب و اسلام نیستند بلکه جهالت‌ها و کم‌کاری‌ها عامل ایجاد مشکلات هستند.

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان تاکید کرد: دشمن در چهل سالگی انقلاب به دنبال آن است که ناتوانی نظام را ثابت کند و بنابراین ما باید با حضور خودمان به دشمن بفهمانیم اشتباه می‌کند و ما با چنگ و دندان از نظام و انقلابمان دفاع می‌کنیم.

اسلامیان خاطرنشان کرد: برخی از کاستی‌هایی که امروز در کشور وجود دارد نتیجه ندانم‌کاری‌ها، کم‌کاری‌ها و چه‌بسا خیانت‌هاست و ما از این موارد دفاع نمی‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید زندگی و معیشت مردم برای مسئولان در اولویت قرار گیرد تاکید کرد: مسئولان توجه داشته باشند، اگر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور می‌یابند بخاطر نظام آمده‌اند و آن‌ها این حضور را به حساب خود نگذارند و بدانند مردم برای رفع مشکلاتشان از آن‌ها توقع دارند.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸

ساعت:

۱۷:۰۵:۵۴

23 Apr 2019