۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
کد مطلب : ۴۱۰۷۴
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری خبر داد

جریمه نقدی متخلف صید غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: در پی دستگیری یک نفر متخلف شکار غیرمجاز ۳۰ قطعه ماهی کپور از رودخانه بالد در شهرستان اردل و پس از طرح شکایت و پیگیری توسط اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان در محاکم قضایی محکوم به پرداخت یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جزای نقدی شد.
جریمه نقدی متخلف صید غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری
شهرام احمدی مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: در پی دستگیری یک نفر متخلف شکار غیرمجاز ۳۰ قطعه ماهی کپور از رودخانه بالد در شهرستان اردل و پس از طرح شکایت و پیگیری توسط اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان در محاکم قضایی محکوم شد.

وی افزود: این متخلف به استناد بند (ب) ماده ۱۲ قانون شکار و صید مصوب ۱۶/۳/۱۳۴۶ و با اصلاحات بعدی مصوب ۲۵/۰۹/۱۳۷۵ مجرم شناخته شده و به پرداخت یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از قاطع بودن دستگاه قضا قدردانی کرد و همگرایی دستگاه‌های مرتبط در کنار حمایت مردمی را اثربخش دانست.

احمدی در پایان تصریح کرد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست در انجام وظایف و برخورد قاطع با متخلفان بدون هیچ ملاحظه ای عمل خواهند کرد.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸

ساعت:

۱۹:۲۴:۱۴

25 Mar 2019