۰
plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
کد مطلب : ۴۰۹۷۶
امام جمعه فارسان

کمر مردم زیر بار قیمت ها شکست/برجام قیمت ها را سه برابر کرد

امام جمعه فارسان گفت: مسئول محترم در ۲۰ مهر ۱۳۹۴ در آستانه تصويب برجام ادعا کرده بود که تحريم‌ها عامل گراني ۲۰ درصدي اجناس است. وعده دادند تحريم‌ها را برمي‌داريم ارزاني مي‌آوريم هر کاري را هم در برجام مي‌خواستند انجام دادند. با آوردن برجام قيمت‌ها را تا 3 برابر بالا بردند و کمر مردم را شکستند.
کمر مردم زیر بار قیمت ها شکست/برجام قیمت ها را سه برابر کرد
به گزارش جهانبین نیوز، حجت‌الاسلام محسن ملک پور در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته شهر فارسان در مورد وحدت حوزه و دانشگاه گفت: حوزه‌هاي علميه سابقه‌اي طولاني دارند تاريخ شهادت مي‌دهد که در مکتب درسي امام باقر (ع) و امام صادق (ع) قريب دو هزار شاگرد حضورداشته است که به کتابت علوم آل محمد (ص) مشغول بوده‌اند و کرسي‌هاي تعليم و تعلم در جهان اسلام بعد از عصر ائمه (ع) توسط بزرگان علماي شيعه نظير مرحوم کليني و شيخ طوسي و ابن ادريس حلي و علامه حلي و شهيد اول و شهيد ثاني و محقق اردبيلي و صاحب جواهر و شيخ انصاري و آخوند خراساني تا زمان ما باقوت ادامه دارد که گزارش مستند حوزه درسي اين عالمان شيعه در کتب تاريخي موجود است.

وي تصريح کرد: سهم بسيار زيادى در راستاى حفظ و نگهدارى، ترويج و بَسط علوم دينى در سطوح مختلف اجتماعى و در شرايط مختلف تاريخى داشته و دارند. و به ‏خوبى پاسخگوى نيازمندى‏هاى مسلمين در سراسر جهان بوده‌اند.

وي بيان داشت: دانشگاه هم به‏ عنوان نهادى آموزشى است كه به‏ طور منسجم و شناخته‏ شده و بعد از تحولات علمى و ظهور علوم جديد در دو قرن اخير به كشور ما راه يافت كه طى سال‏هاى پس از تأسيس آن تا حالا، در مسير آموزش رسمى كشور قرار داشته. و اين نهاد علمى كشور سهم قابل‌توجهي در بَسط و گسترش علوم موردنياز پيشرفت و توسعه نظام اسلامى بر عهده دارد.

وي اظهار داشت: دشمنان با شناختى كه از جايگاه و ظرفيت‏ هاى اين دو نهاد علمى كشور داشته ‏اند، همواره در طول تاريخ سعى کرده ‏اند بانفوذ در اين دو نهاد عِلمى - انحراف در مسير درست آن ايجاد کنند و آن را تحت سلطه خود قرار دهند.

امام‌جمعه فارسان يک نمونه از نفوذ اشاره داشت و گفت: هفته گذشته 16 آذر و روز دانشجو بود آنچه امروزه بايد به آن توجه جدى شود اينکه غرب‌گرايان تلاش وقيحانه‌اي دارند در ايران براى مصادره جنبش‏ هاى دانشجويى و تلاش دارند روز دانشجو را به نفع آمريكا و غرب تمام کنند. متأسفانه برخى از جريان‏هاى دانشجويى نيز در كشور از چنين تَحريفى در امان نبوده‌اند.

وي به عامل‌هاي گراني هم اشاره داشت و بيان کرد: مسئول محترم در ۲۰ مهر ۱۳۹۴ در آستانه تصويب برجام ادعا کرده بود که تحريم‌ها عامل گراني ۲۰ درصدي اجناس است. وعده دادند تحريم‌ها را برمي‌داريم ارزاني مي‌آوريم هر کاري را هم در برجام مي‌خواستند انجام دادند. با آوردن برجام قيمت‌ها را تا 3 برابر بالا بردند و کمر مردم را شکستند

مردم بايد بگن ارزاني مي‌خواهند يا گراني!

وي اظهار داشت: حال که کارشان تمام شد مي‌گويند مردم بايد بگن ارزاني مي‌خواهند يا گراني! يعني... الان هم وعده داده اگر FATF باشد اجناس ۲۰ درصد ارزان‌تر مي‌شود. آقا مگه قرار نبود با مذاکرات قبلي ارزاني بياوريد؟مگر وزير امور خارجه در روز تصويب در مجلس نگفت: نه من و نه رئيس‌جمهور تضمين نمي‌دهيم که با تصويب FATF مشکلات حل شود. اين چه رفتاري است با مردم‌داريد؟
 
در روز دانشجو حرف از حمايت از افراد ضدانقلاب بود
 
امام‌جمعه فارسان گفت: دانشجويان عزيز- روز دانشجو و دانشگاه جاي اين‌گونه سؤالات و مطالبه گري‌ها به نفع مردم و کشور و جاي بصيرت و روشنگري است وقتي برخي از مسئولان دانشگاه‌ها تا حدي غيرسياسي مي‌شوند که، در اوج مشکلات کشور، فشارهاي دشمن، ناکارآمدي‌هاي داخلي و ده‌ها بحث جدي و مهمي که کشور با آن‌ها درگير است.

وي بيان داشت: در روز دانشجو حرف از حمايت از افراد ضدانقلاب و تخريب چهره‌هاي خدوم نظام است، ديگر چه انتظاري بايد از ديگران داشت؟ البته در بسياري از دانشگاه‌ها حتي در حضور مسئولان اين‌ها گفته‌شده واميدواريم برگرديم به تفکر و حرکت جهادي و انقلابي.

انتهاي پيام/590پ
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

ساعت:

۱۸:۴۶:۵۰

20 Mar 2019