۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
کد مطلب : ۴۰۷۰۶
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری:

در ۱۳ آبان، اساس مبارزه با استبداد خارجی پایه‌ریزی شد/پشتیبانی از نظام و انقلاب وظیفه شرعی و ملی همگان است

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: روز دانش‌آموز به همه مستضعفان جهان می‌آموزد که علیه مستکبران قیام کنند و حقوق مسلم و از دست رفته خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند.
در ۱۳ آبان، اساس مبارزه با استبداد خارجی پایه‌ریزی شد/پشتیبانی از نظام و انقلاب وظیفه شرعی و ملی همگان است
سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز، اظهار کرد: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان سال ۵۸ یکی از نقاط تاریخ‌ساز و نقطه عطف انقلاب اسلامی ایران است که از آن به‌عنوان انقلاب دوم تعبیر شده است، چراکه درواقع مبارزه با استبداد داخلی در انقلاب ۵۸ و مبارزه با استکبار خارجی در انقلاب دوم توسط ملت ایران پایه‌گذاری و محقق شد.

سردار اکبری ضمن اشاره به حربه‌های نظام سلطه و استکبار جهانی در برابر نظام همیشه بیدار ایران، تاکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در تلاش هستند تا آخرین حربه خود را تحت عنوان تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران، هم‌زمان با ۱۳ آبان و با استفاده از تاکتیک القاسازی؛ اذهان ملت را به این امر سوق دهند که تمام سختی‌ها و ریاضت‌های اقتصادی کنونی ناشی از آغاز خط مبارزه با نظام سلطه در سال ۵۸ است.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری اقتصاد مقاومتی و توجه به منویات مقام معظم رهبری را دو نقطه اساسی و کلیدی عنوان کرد و بیان داشت: هر زمانی که مردم و مسئولان به درستی به منویات مقام معظم رهبری توجه و اجرای صحیح داشتند، یک قدم رو به جلو حرکت داشتیم و متاسفانه آن زمانی که به سخنان رهبری توجه کافی صورت نگرفته، متوقف و یا رو به عقب حرکت کردیم.

وی تصریح کرد: ملت ایران همواره به اصول خود که حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های امام و انقلاب است پایبند بوده چراکه این ایام‌الله‌ها یکی پس از دیگری می‌آیند و این توجه را به مردم می‌دهند که به دنبال این روزها خون‌های پاک شهدا بر روی زمین ریخته شده لذا پشتیبانی از نظام و انقلاب وظیفه شرعی و ملی به شمار می‌رود.

سردار اکبری با بیان اینکه سیزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت که می‌توانند چپاول‌گران را به زباله‌دان تاریخ بسپارند، یادآور شد: واقعه سیزده آبان به دل‌های مؤمنان قوت بخشید، غروری مقدس و حماسه‌آفرین را در آنان زنده کرد و درس‌هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، شکستنی است خاطرنشان کرد: روز دانش‌آموز به همه مستضعفان جهان می‌آموزد که علیه مستکبران قیام کنند و حقوق مسلم و از دست رفته خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند.

انتهای پیام/1022ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸

ساعت:

۱۴:۴۹:۲۷

24 Apr 2019