کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری خبر داد

آغاز فعالیت‌ ۱۵۰ گروه جهادی در چهارمحال و بختیاری هم‌زمان با رزمایش محمد رسول‌الله (ص) ۲

13 شهريور 1397 ساعت 8:44

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: اعزام ۱۵۰ گرو‌ه‌های جهادی در استان از روز دوازدهم شهریور آغاز شده و این گروه‌ها فعالیت‌های خود را از روز چهارشنبه و هم‌زمان با آغاز رزمایش محمد رسول‌الله (ص) ۲ شروع می‌کنند.


سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ از اعزام ۱۵۰ گروه جهادی برای ارائه خدمات رایگان خبر داد و اظهار کرد: این گروه‌ها خدمات خود را در عرصه‌های آموزشی، فرهنگی، عمرانی، مشاوره‌ای، پزشکی، و...، به مناطق محروم چهارمحال و بختیاری در شهرستان‌های ۹گانه ارائه می‌دهند.

وی افزود: اعزام گرو‌ه‌های جهادی از روز دوازدهم شهریور آغاز شده و این گروه‌ها فعالیت‌های خود را از چهارشنبه و هم‌زمان با آغاز رزمایش محمد رسول‌الله (ص) ۲ شروع می‌کنند.

سردار اکبری ادامه داد: مدت زمان حضور گروه‌های جهادی در محل‌های مورد نظر بستگی به عرصه خدمت آن‌ها دارد و از دو روز تا 10 روز متغیر است.

فرمانده سپاه حضرت قمر‌بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری بیان داشت: محرومیت‌زدایی از مهم‌ترین اهداف گروه‌های جهادی است و اعزام این گروه‌های با اولویت حاشیه شهرهای استان صورت می‌پذیرد.

انتهای پیام/1026ج


کد مطلب: 40244

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/40244/آغاز-فعالیت-۱۵۰-گروه-جهادی-چهارمحال-بختیاری-هم-زمان-رزمایش-محمد-رسول-الله-ص-۲

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir