۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
کد مطلب : ۳۹۹۹۵
فرماندار شهرستان اردل خبرداد

لزوم برنامه‌ریزی مناسب و کوتاه مدت برای رفع کمبود آب شرب شهر کاج

فرماندار شهرستان اردل وضعیت آب آشامیدنی شهر کاج و برخی روستای شهرستان اردل بحرانی است و نیاز است برنامه ریزی مناسب و کوتاه مدت برای رفع مشکل انجام شود.
لزوم برنامه‌ریزی مناسب و کوتاه مدت برای رفع کمبود آب شرب شهر کاج
به گزارش جهانبین نیوز، محمود کياني فرماندارشهرستان اردل در جلسه اي که با حضور مديران عامل شرکت هاي آب و فاضلاب شهري و روستايي استان و جمعي از مديران مرتبط با حوزه مديريت آب شهرستان در محل دفتر جلسات فرمانداري برگزار شد گفت :متاسفانه هرساله با شروع فصل تابستان و افزايش مصرف آب تعداد زيادي از شهرها وروستاهاي شهرستان دچار کمبود آب شرب ميشود که عمده دليل آن مصرف غيرمتعارف و عدم مديريت صخيح مصرف آب شرب است.

کیانی اظهار کرد: متاسفانه بخش قابل توجهي از آب شرب شهرستان در اين فصل براي آبياري سبزي و صيفي جات استفاده مي شود که اینکار از لحاظ شرعي و قانوني در شرايط کمبود آب درست نيست و قطعا بايد مسئولين آب و فاضلاب شهري و روستايي تدابير لازم بمنظور برخورد با متخلفين را اتخاذ نمايند.

وي افزود کمبود آب شرب هم اکنون در شهرهاي دشتک و به ويژه شهر کاج بسيار زياد است و اين امر موجب نارضايتي اهالي شدکه لازم است در اسرع وقت راهي مناسب براي حل مشکل کمبود آب اين شهر اتخاذ گردد.

در اين جلسه مصوب گرديد براي حل اين مشکل از خط انتقال دزداران و سرداب رستم آباد پمپاژ بيشتري صورت گيرد و ۱۰ليتر بر ثانيه به آب شرب شهر کاج افزود شود و در بلند مدت ضمن انجام مطالعات و تامين اعتبار ، براي انتقال آب از چشمه باغ رستم براي اهالي اين شهر برنامه ريزي شود.

انتهای پیام1026ج /۵۷۰ه
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸

ساعت:

۱۳:۳۱:۴۰

20 May 2019