۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
کد مطلب : ۳۹۶۶۰
رئیس هیئت پزشکی ورزشی چهارمحال و بختیاری:

بیش از ۳۶ هزار ورزشکار در چهارمحال و بختیاری تحت پوشش بیمه ورزشی هستند

رئیس هیئت پزشکی ورزشی چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۶ هزار و ۶۴۲ ورزشکار در سطح استان چهارمحال و بختیاری تحت پوشش بیمه ورزشی هستند.
بیش از ۳۶ هزار ورزشکار در چهارمحال و بختیاری تحت پوشش بیمه ورزشی هستند
فرامرز شاهین رئیس هیئت پزشکی ورزشی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: ۳۶ هزار و ۶۴۲ ورزشکار در سطح استان تحت پوشش بیمه ورزشی هستند که از این تعداد ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفرخانم و ۲۴ هزار و ۳۴۲ نفر آقا هستند.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود تعداد بیمه‌شدگان ورزشی تا پایان سال جاری به ۴۵ هزار نفر افزایش یابد.

شاهین با اشاره به سابقه ۲۷ ساله بیمه ورزشی در خدمت رسانی به آسیب دیدگان ورزشی گفت: کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی با دریافت حق عضویت سالانه از ورزشکاران زمینه پوشش درمانی آنها را تا بهبودی کامل فراهم می کند.

رئیس هیات پزشکی ورزشی استان افزود:هم اکنون این کمیته تعهداتی از جمله مصدومیت های ورزشی، نقص عضو، کمک هزینه خرید ادوات پزشکی و عمل جراحی برای ورزشکاران را بر عهده دارد.

وی به لزوم ارزیابی عملکرد هیات های ورزشی استان اشاره و تصریح کرد: تعداد ورزشکاران بیمه شده و فعال در هر رشته ورزشی باید یکی از ملاک های توزیع اعتبار بین آن ها باشد.

رئیس هیات پزشکی ورزشی استان گفت: هزینه بیمه ورزشی ورزشکاران شهری ۱۵۰هزار و روستایی، عشایری و بیماران خاص ۱۰۰ هزار ریال است.

وی یادآور شد: در سال های گذشته اعتبار این نوع بیمه تا پایان همان سال که اقدام به پرداخت حق عضویت می کردند، می بود ولی اکنون با تلاش فدراسیون پزشکی ورزشی اعتبار این کارت به ۳۶۵روز تغییر یافت.

شاهین در پایان خاطرنشان کرد: حضور ورزشکاران در میادین و فعالیت‌های ورزشی به هر شکل و نحو بدون داشتن بیمه ورزشی ممنوع است.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

ساعت:

۱۹:۰۵:۵۷

20 Mar 2019