۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
کد مطلب : ۳۹۴۰۱
رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری:

سال گذشته، 600 مدال توسط بانوان ورزشکار چهارمحالی به دست آمد

رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال گذشته با درخشش بانوان ورزشکار استان چهارمحال و بختیاری در رقابت‌های مختلف، ۶۴۷ مدال انفرادی و تیمی به استان رسید.
سال گذشته، 600 مدال توسط بانوان ورزشکار چهارمحالی به دست آمد
سوسن تمدن رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار داشت: طی سال گذشته ۶۰ بانوی ورزشکار استان به اردوهای تیم ملی دعوت که از این تعداد ۲۰ ورزشکار افتخار عضویت در تیم های ملی را به دست آوردند.

وی افزود: همچنین ۱۱۸ تیم طی سال گذشته به مسابقات کشوری اعزام شدند.

تمدن تعداد ورزشکاران بانوی سازمان یافته استان را ۱۲ هزار نفر اعلام کرد و افزود: سعی کردیم در بحث ساماندهی ورزشکاران نگاه ویژه داشته داشته باشیم، چراکه اعتقاد داریم عموم مردم و بخصوص بانوان با هدف سلامت و تندرستی باید به سمت ورزش حرکت کنند.

رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان افزود: بانوان ورزشکار استان در رشته های ورزشی همچون جودو، کاراته، رزمی، ووشو، تکواندو، کونگ فو، رزم‌آوران موفقیت های چشمگیر کسب کردند.

وی با اشاره به اینکه طی سال گذشته حضور فعال بانوان ورزشکار استان چهارمحال و بختیاری در مسابقات موجب کسب ۶۴۷ مدال در رشته های مختلف شد، تصریح کرد: از این تعداد ۶۲۱ مدال مربوط به مسابقات انفرادی و ۲۶ مدال مربوط به مسابقات تیمی بود.

رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان همچنین برگزاری چندین جشنواره ورزشی از جمله جشنواره دا، جشنواره ۳۰ دقیقه تا نشاط و تندرستی و طرح ساختار قامتی زنان و دختران روستایی را از مهمترین اقدامات سال ۹۶ بیان نمود.

تمدن در ادامه اظهار کرد: از این تعداد مدال مسابقات تیمی، هشت مدال مربوط به مسابقات برون مرزی همچون مسابقات آسیایی، جهانی و پارا آسیایی بوده است.

وی در پایان میزبانی مسابقات کشوری و اردوهای تیم ملی، برگزاری دوره آموزشی، جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی و برگزاری مسابقات اقوام ایرانی را از جمله برنامه های این حوزه درسال جاری عنوان کرد.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸

ساعت:

۱۷:۲۱:۴۳

19 May 2019