۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
کد مطلب : ۳۹۰۵۷

‍ ۶ ورزشکار چهارمحال و بختیاری عازم لیگ طلایی دو و میدانی کشور می‌شوند

بر اساس دعوتنامه کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون دو و میدانی، ۶ ورزشکار چهارمحال و بختیاری برای کسب عناوین برتر کشور عازم رقابت های لیگ طلایی دو و میدانی کشور می شوند.
‍  ۶ ورزشکار چهارمحال و بختیاری عازم لیگ طلایی دو و میدانی کشور می‌شوند
به گزارش جهانبین نیوز؛ لیگ طلایی دو و میدانی کشور از ۲۹ فروردین ماه به میزبانی تهران آغاز و امیر مرادی در دو ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر، محمد ارزنده در پرش طول، محمود و محمد صمیمی در پرتاب دیسک و صبا عظیمی و سحر ضیایی نیز در ماده پرتاب نیزه عازم این مسابقات می شوند.

در آستانه آغاز فصل رقابت های دو و میدانی ایران، کمیته برگزاری مسابقات پس از اعلام رکوردهای ورودی برای دریافت جوایز در رقابت های لیگ طلایی، آیین نامه برگزاری رقابت های لیگ طلایی را با معرفی ۲۳۲ ورزشکار برتر دو و میدانی ایران برای حضور در این دوره مسابقات در سال ۱۳۹۷ منتشر کرد.

بر همین اساس برابر مصوبه و آیین نامه، در صورت کسب رکوردهای حدنصاب توسط ورزشکاران، پاداش نقدی برای قهرمانان هر ماده در هر مرحله از مسابقات لیگ طلایی مبلغ ۲۰ میلیون ریال، برای نفرات نایب قهرمان ۱۵ میلیون ریال و برای نفرات سوم نیز ۱۰ میلیون ریال تعیین شد.

همچنین به هشت ورزشکار برتر در مجموع مواد آقایان و بانوان که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند به ترتیب نفر اول ۱۵۰ میلیون ریال، نفر دوم ۱۰۰ میلیون ريال، نفر سوم ۸۰ میلیون ريال، نفر چهارم ۶۰ میلیون ريال، نفر پنجم ۵۰ میلیون ريال، نفر ششم ۴۰ میلیون ريال، نفر هفتم ۳۰ میلیون ريال و نفر هشتم ۲۰ میلیون ريال وجه نقد اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است، دومین دوره مسابقات دو ومیدانی لیگ طلایی ایران از ۲۹ فروردین ماه در مرحله اول بخش آقایان در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز خواهد شد و برابر اعلام فدراسیون دو و میدانی، غیر از ورزشکاران دعوت شده، هیچ ورزشکار دیگری اجازه شرکت در مسابقات را نخواهد داشت.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

ساعت:

۲۲:۲۰:۲۷

19 Mar 2019