۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
کد مطلب : ۳۸۷۹۸
مدیر کل ورزش وجوانان استان چهارمحال وبختیاری:

اولویت کاری اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری توسعه ورزش‌های همگانی است

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری:زنگ خطر برای سلامتی مردم به صدا درآمده است و فقر حرکتی بیداد می‌کند،تا زمانی که ورزش‌های همگانی به یک گفتمان تبدیل نشود هیچ کاری در بحث سلامت به پیش نمی‌رود
اولویت کاری اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری توسعه ورزش‌های همگانی است
به گزارش جهانبین نیوز ، حمید کریمی ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: ادارات وسازمان ها بدون داشتن برنامه به هیچ نتیجه‌ای نخواهند رسید، در سال آینده هر مشارکتی چه با هیأت‌های ورزشی و چه تشکل‌های مردمی بر مبنای عقد تفاهم‌نامه است.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه یکی از مشکلات اصلی این اداره‌کل بحث اعتبارات است اما با پیش‌بینی‌های صورت گرفته سعی شده این مشکل رفع شود، ادامه داد: موضوع دیگر توزیع اعتبارات است که تلاش شده به‌صورت عادلانه انجام شود، همچنین برنامه‌ریزی شده توزیع اعتبارات از سال آینده بر اساس ارزیابی عملکرد صورت گیرد.

وی به بهره‌گیری از مجمع خیرین به‌عنوان ظرفیت بسیار مهم در حوزه‌های ورزشی اشاره و خاطرنشان کرد: معرفی چهارمحال و بختیاری برای برپایی کمپ‌های تیم ملی یکی از اولویت‌های اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری است.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در این اداره‌کل بهره‌مندی از ظرفیت‌های خدادادی و موقعیت جغرافیایی استان برای جذب ورزشکاران رشته‌های مختلف است.

کریمی با بیان اینکه نگاه ویژه‌ای به مقوله آموزش و استفاده بهینه از ظرفیت مربیان کشوری وجود دارد، افزود: ارزیابی عملکرد ادارات شهرستان‌ها و هیأت‌های ورزشی در سال آینده در دستور کار قرار دارد.

وی اضافه کرد: توسعه سمن‌ها و سمن‌سراها، استفاده بهینه از ظرفیت دستگاه‌ها، توسعه سازمان‌های مردم‌نهاد، تسهیل ازدواج جوانان، جوان‌باوری در ذهن مدیران، توسعه برنامه‌های فرهنگی و ایجاد یک نظام یکپارچه برای اوقات فراغت ازجمله اقداماتی است که در اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه زنگ خطر برای سلامتی مردم به صدا درآمده است و فقر حرکتی بیداد می‌کند، خاطرنشان کرد: بری رفع این مشکل باید به‌سوی توسعه ورزش‌های همگانی پیش برویم تا زمانی که ورزش‌های همگانی به یک گفتمان تبدیل نشود هیچ کاری در بحث سلامت به پیش نمی‌رود، تاکنون زیرساخت‌های ایجاد شده همگی در بخش ورزش‌های حرفه‌ای و قهرمانی بوده اما اولویت کاری اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری توسعه ورزش‌های همگانی است.

وی افزود: از دیگر اقداماتی که در برنامه‌ریزی‌ها برای آینده اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی شده است تعامل با شهرداری برای توسعه ورزش شهروندی، توسعه باشگاه‌های خصوصی، احیا ورزش محلات و... است.

انتهای پیام/1027ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۸

ساعت:

۰۴:۲۳:۱۵

21 Mar 2019