۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
کد مطلب : ۳۸۳۹۵
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد

مراکز کانون پرورش فکری در چهارمحال و بختیاری توسعه یابد

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: مراکز کانون پرورش فکری در استان نه تنها از نظر کمی بلکه از نظر کیفی نیز باید توسعه یابند.
مراکز کانون پرورش فکری در چهارمحال و بختیاری توسعه یابد
به گزارش جهانبین نیوز؛ حجت‌السلام محمدعلی نکونام نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در دیدار با اعضای موفق، پرسنل و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: توسعه کمی و کیفی مراکز کانون پرورش فکری باید براساس برنامه‌ریزی و محتوایی انجام شود.

وی با اشاره به اهمیت توجه به استعدادهای کودکان و نوجوانان افزود: کودکان و نوجوانان ما بسیار با استعداد هستند که در همه عرصه‌ها باید زمینه رشد استعداهای آنها فراهم شود و برای آینده آنها برنامه‌ریزی شود.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری بیان کرد: کانون پرورش فکری کلیدی‌ترین و اساسی‌ترین وظیفه در زمینه آموزش کودکان را برعهده دارد زیرا که کودکان در نخستین مرحله نگاه اجتماعی، مسئولیت‌پذیری، تعهد فکری و اخلاقی را در کانون فرا می‌گیرند.

نکونام خاطرنشان کرد: آثار کانون پرورش فکری باید در سراسر کشور نمود داشته باشد و در این مراکز باید بر روی انتقال مفاهیم قرآنی، معرفتی و اصول تربیت انسانی توجه بیشتری شود.

وی کانون را به عنوان موثرترین متولی ترویج فرهنگ و هنر در کشور دانست و افزود: کانون می تواند بستری مناسب جهت انسان سازی و پرورش اخلاق در کودکان و نوجوانان باشد و به عنوان پایه ای ترین ارگان در رشد و پرورش این قشر کار کند.

در این دیدار گزارش عملکرد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارائه شد و دو عضو برتر درمسابقات ادبی و قصه گویی آثار خود را در حضور نماینده ولی فقیه خواندند.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

ساعت:

۲۰:۲۷:۳۷

18 Jun 2019