۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
کد مطلب : ۳۴۹۲۷

تجلیل از 9 شرکت برتر دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

مراسم تجلیل از ۹ شرکت برتر دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری استان با حضور معاون عمرانی استاندار، رئیس پارک علم و فناوری، جمعی از مدیران و شرکت های دانش بنیان و فناور استان برگزار شد.
تجلیل از 9 شرکت برتر دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری
به گزارش جهانبین نیوز؛ مراسم تجلیل از ۹ شرکت برتر دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری استان با حضور معاون عمرانی استاندار، رئیس پارک علم و فناوری، جمعی از مدیران و شرکت های دانش بنیان و فناور استان برگزار شد.

اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در این مراسم اظهار داشت: دنیا از ابتدای قرن ۲۱ شاهد رشد اقتصاد دانش بنیان است و امروزه شرکت های فناور و دانش بنیان در شکوفایی اقتصاد کشورهای توسعه یافته نقش مهمی ایفا می کنند.

وی پارک های علم و فناوری را بسترساز شکل گیری این شرکت ها دانست و افزود: ایران نیز در حال گذار به یک اقتصاد دانش بنیان است.

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: با وجود بیش از ۳۱ پارک علم و فناوری و بیش از ۵ میلیون دانشجو و ۳ میلیون فارغ التحصیل در کشور نیاز به تغییر گفتمان در حوزه فناوری و پیاده سازی دانشگاه نسل سوم هستیم.

وی ارزش واقعی شرکت های بزرگ و موفق را در ایده ها و اختراعات علمی آن ها عنوان نمود و تاکید کرد: در حال حاضر ۱۲۲ شرکت فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان مستقر هستند که با گردش مالی بیش از ۷۲۰ میلیارد ریال زمینه اشتغال بیش از ۶۱۰ نفر از فارغ التحصیلان را فراهم نموده اند.

پیرعلی اظهار امیدواری کرد با توجه به اسناد بالا دستی، برنامه ششم توسعه و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری و اقتصاد مقاومتی شاهد شکوفایی و رشد کشور در اقتصاد دانش بنیان باشیم.

در پایان این مراسم از ۹ شرکت برتر فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری در زمینه های فروش و صادرات، ایجاد اشتغال و اخذ مجوز دانش بنیان و ۹ داور برتر تجلیل شد.انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

ساعت:

۱۹:۰۹:۱۶

17 Jun 2019