۰
۱
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۷
کد مطلب : ۱۲۸۱۷

شهرداری شهرکرد با زیباسازی و آسفالت خیابان ها، به استقبال بهار می رود

شهردار شهرکرد از آغاز عملیات روکش آسفالت، لکه گیری، بهسازی و حذف ناهمواری های معابر در آستانه فرا رسیدن سال نو در این شهر خبر داد.
شهرداری شهرکرد با زیباسازی و آسفالت خیابان ها، به استقبال بهار می رود
نورالله غلامیان دهکردی در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز،  اظهار کرد: عملیات روکش آسفالت، لکه گیری معابر اصلی و فرعی سطح شهر با هدف بهبود تردد خودروها و ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری آغاز شده است.
وی اجرای این طرح را در راستای برنامه های ستاد نوروزی شهرداری شهرکرد در حوزه معاونت عمرانی و خدمات شهری شهرداری شهرکرد اعلام کرد.
شهردار شهرکرد خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای پروژه آسفالت از ابتدای سال جاری تاکنون در نواحی چهارگانه شهری ، لکه گیری و آسفالت در برخی از معابر با هدف مناسب سازی سطوح کوچه و خیابان ها آغاز شده است.
شهردار شهرکرد به اجرای پروژه لکه گیری و روکش آسفالت در بخش های مختلف شهری همچون میادین و معابر از جمله قمر بنی هاشم، معلم، فردوسی،کوهرنگ ابوعلی سینا، امام حسین و دیگر خیابان ها و کوچه های این شهر اشاره کرد.
وی بیان کرد: با توجه به شرایط خوب جوی، طرح ضربتی ترمیم نوارهای حفاری و لکه گیری آسفالت معابر شهری به مناسبت سال نو تا پایان سال ادامه دارد.
انتهای خبر/ح
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خواهشمند است نسبت به خط کشی خیابان ها و رنگ آمیزی جداول که در بهبود فرهنگ ترافیک و زیباسازی شهر موثر هستند نيز اقدام شود. اینها با حداقل هزینه ها قابل انجام است.

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸

ساعت:

۱۰:۳۵:۱۲

22 Apr 2019