۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
کد مطلب : ۴۰۵۵۲
در صبحگاه مشترک حافظان نظم و امنیت در فارسان مطرح شد

باوجود نیروهای نظامی و انتظامی مقتدر دشمن جرات تعرض ندارد

امام‌جمعه شهر فارسان گفت: تا زمانی که ما نیروی نظامی و انتظامی قدرتمند و مقتدر داشته باشیم دشمن هرگز جرات تعرض را به خود نخواهد داد.
به گزارش جهانبین نیوز، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک با حضور نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان، امام‌ جمعه، مسئولان ادارات و خانواده‌های شهدا در محل ستاد نیروی انتظامی شهرستان فارسان برگزار شد. 

در این برنامه سرهنگ احمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ضمن خوش‌آمدگویی به مدعوین و حاضرین در برنامه اظهار داشت: امنیتی که امروزه در شهرستان برقرار است امنیتی مثال‌زدنی است و با تلاش مأموران نیروی انتظامی و هم‌رزمان ما در سپاه و بسیج و همچنین تلاش مسئولان دولتی و مهم‌تر از همه تلاش و همکاری مردم ایجادشده است.

وی اظهار داشت: ما مأموران نیروی انتظامی به این خدمت صادقانه خود به ملت ایران و این مردم فهیم و صبور افتخار می‌کنیم و خدمت صادقانه به مردم وظیفه ماست.

باوجود نیروهای نظامی و انتظامی مقتدر دشمن جرات تعرض ندارد

در ادامه حجت‌الاسلام ملک پور امام‌جمعه شهر فارسان، اظهار داشت: نیروهای نظامی و انتظامی برای کشور امنیت‌آفرین و مایه اقتدار کشور هستند.

وی بیان داشت: تا زمانی که ما نیروی نظامی و انتظامی قدرتمند و مقتدر داشته باشیم دشمن هرگز جرات تعرض را به خود نخواهد داد.

امام جمعه فارسان تصریح کرد: امروزه کشور ما و مردم ما گرفتار یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی شده‌ایم و اگر بتوانیم در مسیر ولایت و پیرو ولایت بمانیم و در این راه استواری کنیم بنا بر وعده الهی یاری حق نصیبمان خواهد شد و در این راه پیروز خواهیم بود. 

انتهای پیام1026ج /590پ
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

پنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۸

ساعت:

۱۲:۳۶:۱۷

27 Jun 2019